Reklama

QUART (QRT): Uchwała Zarządu ws. zamiany akcji imiennych na okaziciela oraz dematerializacji i wprowadzenia ww. akcji do obrotu na rynku NewConnect.

Zarząd Quart Development S.A. informuje, że w związku z wnioskami złożonymi przez 3 akcjonariuszy podjął w dniu 22.05.2012 r. na podstawie §6 ust. 4 Statutu Spółki uchwałę w sprawie zamiany 1.500.000 akcji imiennych nieuprzywilejowanych serii D na akcje zwykłe na okaziciela oraz uchwałę w sprawie dematerializacji w/w akcji i wprowadzenia ich do obrotu w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.

Reklama

Zarząd Quart Development S.A. informuje, że działając na podstawie §6 ust 5 Statutu Spółki zamierza podjąć wszelkie czynności mające na celu dematerializację ww. akcji oraz dopuszczenia i wprowadzenia ww. akcji do obrotu w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.Osoby reprezentujące spółkę:
Michał Rataj - Prezes Zarządu

Dowiedz się więcej na temat: R. | Akcji

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »