Reklama

BTCSTUDIO (BTC): Uchwały Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Blockchain Lab S.A. z dnia 18 grudnia 2019 roku - raport 34

Zarząd Blockchain Lab S.A. przekazuje w załączeniu do publicznej wiadomości treść uchwał Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Blockchain Lab S.A., które odbyło się w dniu 18 grudnia 2019 roku wraz z wynikami głosowań poszczególnych uchwał. Do podjętych uchwał nie zostały zgłoszone sprzeciwy do protokołu podczas obrad Zgromadzenia.


Zarząd Spółki informuje ponadto, iż Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki po wznowieniu obrad odstąpiło od rozpatrzenia dalszych punktów porządku obrad i zdecydowało o przerwie w obradach do dnia 30 grudnia 2019 roku do godz. 12:00.

Reklama


Podstawa prawna:

§ 4 ust. 2 pkt 6), 7), 8) i 9) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect"

Osoby reprezentujące spółkę:
Adrian Smarzewski - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »