PRESTO (PST): Uchwały podjęte przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Presto S.A. w dniu 16 kwietnia 2018 r. - raport 6

Zarząd Presto S.A. („Spółka”) w załączeniu do niniejszego raportu przekazuje do publicznej wiadomości treść uchwał podjętych przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spólki w dniu 16 kwietnia 2018 roku.


Zarząd informuje, że Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki nie odstąpiło od rozpatrzenia jakiegokolwiek punktu ogłoszonego porządku obrad. Do żadnej z uchwał podjętych przez Walne Zgromadzenie nie zgłoszono sprzeciwu.


Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki nie podjęło uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie przedsiębiorstwa Spółki lub jego zorganizowanej części lub ustanowienie na nich ograniczonego prawa rzeczowego lub zbycie przedsiębiorstwa Spółki lub jego zorganizowanej części na rzecz osoby trzeciej.

Reklama


Podstawa prawna: §4 ust. 2 ppkt 7, 7a, 8 i 9 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.


Osoby reprezentujące spółkę

Adam Dziedzic

Osoby reprezentujące spółkę:
Katarzyna Bieniek - Operator

Załączniki

Dokument.pdf
GPW
Dowiedz się więcej na temat: Nadzwyczajni
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »