Reklama

PGSSOFT (PSW): Uchylenie uchwały Zarządu Spółki dot. wypłaty zaliczki na poczet dywidendy - raport 33

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 33/2012 PGS SOFTWARE SA z dnia 11 października 2012 r., Zarząd Spółki informuje, że nie wystąpi do Rady Nadzorczej Spółki z wnioskiem o wyrażenie zgody na wypłatę zaliczki na poczet dywidendy za rok 2012. Jednocześnie Zarząd PGS SOFTWARE SA postanowił uchylić uchwałę Zarządu z dnia 11 października 2012 r. w tej sprawie.

Zarząd zmienił swoją decyzję po analizie kosztów i wysiłku związanych z dodatkowym badaniem sprawozdania finansowego i wypłatą dywidendy. Zarząd uznał, że rezygnacja z wypłaty zaliczki na poczet dywidendy jest korzystniejsza zarówno z punktu widzenia akcjonariuszy, jak i Spółki.

Reklama

Jednocześnie Zarząd deklaruje, iż będzie rekomendował Walnemu Zgromadzeniu wypłatę dywidendy za rok obrotowy 2012.


Podstawa prawna: § 4 ust.2 pkt. 11 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:
Wojciech Gurgul - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »