Reklama

POLMT (PME): Upomnienie nałożone na Spółkę - raport 12

Zarząd Polska Meat Spółka Akcyjna (dalej: "Spółka", "Emitent") informuje, iż w dniu 12 czerwca 2019 roku na stronie internetowej NewConnect została opublikowana Uchwała Nr 530/2019 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 12 czerwca 2019 r. w sprawie upomnienia spółki POLSKA MEAT S.A. za niedochowanie przez Spółkę wymogów co do trybu i warunków publikacji raportu kwartalnego za I kwartał 2019 roku, obowiązujących w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.


W uzupełnieniu Zarząd Spółki wyjaśnia, że raport kwartalny za I kwartał 2019 roku został opublikowany przez Emitenta w dniu 16 maja 2019 roku o godzinie 00:17. Biorąc pod uwagę regulaminowy termin publikacji tj. 15 maja 2019 roku, podany przez Emitenta raportem bieżącym EBI nr 1/2019 z dnia 1 stycznia 2019 roku, opóźnienie w publikacji raportu kwartalnego za I kwartał 2019 roku wyniosło 18 minut.

Osoby reprezentujące spółkę:
Sebastien Guyon - Prezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »