Reklama

BRASTER (BRA): Uprawomocnienie decyzji o przyznaniu prawa ochronnego na znak towarowy „BRASTER TESTER” (Australia) - raport 59

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 23/2014, w którym Zarząd BRASTER Spółka Akcyjna poinformował o otrzymaniu decyzji o warunkowej rejestracji znaku towarowego BRASTER TESTER przez Australijski Urząd Patentowy, niniejszym przekazuje, że w dniu 07.07.2014 roku powziął informację, iż w związku z tym, że do dnia 27 maja br. nie został spełniony warunek wstrzymujący funkcjonowanie prawa ochronnego, tj. nie wpłynął do Urzędu Patentowego w Australii sprzeciw od osób trzecich od wyżej wymienionej decyzji, znak towarowy BRASTER TESTER będzie chroniony prawem patentowym w Australii.

Reklama


Zarejestrowanie powyższego znaku jest kolejnym krokiem zabezpieczenia posiadanej przez BRASTER S.A. własności intelektualnej.


Postawa prawna:

§ 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”Osoby reprezentujące spółkę:
Henryk Jaremek - Wiceprezes Zarządu
Konrad Kowalczuk - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »