Reklama

01CYBATON (01C): Ustalenie ceny emisyjnej akcji serii R - raport 42

Zarząd Victoria AOC SA informuje niniejszym, iż działając na podstawie upoważnienia Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 11 maja 2011r. ustalił cenę emisyjną akcji serii R, oferowanych z wyłączeniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy, na 0,05 zł (pięć groszy) za akcję.

Emisja akcji serii R jest przeprowadzona w drodze subskrypcji prywatnej skierowanej do wybranych Inwestorów.

Zarząd jednocześnie informuje, że cena emisyjna została ustalano na poziomie umożliwiającym jak najszybsze objęcie akcji przez inwestorów. Zarząd dołoży wszelkich starań, żeby akcje w drodze emisji R objęli inwestorzy bądź inwestor o długoterminowym horyzoncie inwestycyjnym. Emisja serii R w opinii Zarządu jest niezbędna do odzyskania przez Spółkę zdolności finansowych do prowadzenia działalności operacyjnej jak i wiarygodności na rynku kapitałowym.

Reklama

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 załącznika nr 3 do regulaminu ASO " Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku New Connect".


Osoby reprezentujące spółkę:
Marcin Pawlikowski - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »