Reklama

DANKS (DNS): Ustalenie ceny nabycia pakietu akcji. - raport 15

W nawiązaniu do raportu nr 14/2012 Zarząd Danks Europejskie Centrum Doradztwa Podatkowego S.A. ("Emitent") informuje, iż w dniu 26 marca 2012 r. strony uzgodniły, że Emitent nabędzie 5.000.000 (słownie: pięć milionów) akcji serii B spółki Global Audit and Finance S.A. ("GAF S.A.) z siedzibą w Warszawie, za cenę 0,10 zł (dziesięć groszy) za 1 akcję.

Łączna cena zakupu wyniesie 500.000 zł (słownie: pięćset tysięcy złotych) i zostanie zapłacona w ratach do dnia 20.03.2014r.Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu".

Reklama

Osoby reprezentujące spółkę:
Krzysztof Truchel - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »