Reklama

(ARCHE): Uzupełnienie półrocznego raportu Grupy Arche SA za I półrocze 2020r. - raport 6/2021

Treść:

Zarząd Arche S.A z siedzibą w Warszawie („Emitent”) niniejszym przekazuje korektę półrocznego raportu Grupy Arche S.A. za okres od 1 stycznia do 30 czerwca 2020r., opublikowanego w dniu 30 września 2020r. (raport EBI nr 11/2020)

Raport półroczny Grupy Arche S.A. za okres od 1 stycznia do 31 czerwca 2020r. został uzupełniony o:

- informacje o zasadach przyjętych przy sporządzaniu raportu, w tym informacje o zmianach stosowanych zasad (polityki) rachunkowości;

- komentarz emitenta na temat okoliczności i zdarzeń istotnie wpływających na działalność emitenta, jego sytuację finansową i wyniki osiągnięte w I półroczu 2020r.;

Reklama

- opis organizacji grupy kapitałowej;

- opis podstawowych zagrożeń i ryzyk, które zdaniem emitenta są istotne dla oceny zdolności wywiązywania się ze zobowiązań wynikających z wyemitowanych dłużnych instrumentów finansowych.


Podstawa prawna:

§12 ust. 1 pkt 2a-2e, 3 Załącznika Nr 4 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu.Osoby reprezentujące spółkę:
Władysław Grochowski - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »