Reklama

NETWISE (NTW): Uzupełnienie raportu nr 6/2017 – Raport roczny Netwise S.A. za rok 2016. - raport 7

Zarząd Netwise S.A. informuje, iż w wyniku problemów technicznych w raporcie nr 6/2017 z dnia 31 maja 2017 roku, załączone pliki do raportu były uszkodzone co uniemożliwiało ich odczytanie.


Raport roczny za 2016 rok, sprawozdanie finansowe za 2016 rok oraz raport wraz z opinią biegłego rewidenta z badania sprawozdania finansowego za rok 2016 stanowią załączniki do niniejszego raportu.


Jednocześnie Zarząd Emitenta informuje, iż dołoży wszelkich starań, aby w przyszłości zaistniała sytuacja nie powtórzyła się.

Reklama


Podstawa Prawna: §5 ust. 1 pkt. 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"Osoby reprezentujące spółkę:
Justyna Zygadło - Prezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf Dokument.pdf Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »