Reklama

7LEVELS (7LV): Uzupełnienie raportu rocznego za rok obrotowy 2017 - raport 3

W nawiązaniu do raportu rocznego Spółki za rok obrotowy 2017 opublikowanego w dniu 4 czerwca 2018 roku (Raport EBI nr 2/2018), Zarząd 7Levels S.A. przekazuje w załączeniu w ramach uzupełnienia ww. raportu następujące dokumenty: Oświadczenie Zarządu 7Levels S.A. do raportu rocznego za 2017 r., wybrane dane finansowe ze sprawozdania za 2017 r., Informacje na temat stosowania w 2017 roku zasad ładu korporacyjnego określonych w zbiorze „Dobre Praktyki Spółek Notowanych na NewConnect” oraz pismo Zarządu Spółki.


Podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"

Osoby reprezentujące spółkę:
Paweł Biela - Prezes Zarządu
Krzysztof Król - Wiceprezes Zarządu

Reklama

Załączniki

Dokument.pdf Dokument.pdf Dokument.pdf Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »