Reklama

PARTEX (PAR): Uzyskanie dodatkowych rabatów od dostawców - realizacja jednego z celów emisji akcji

Zarząd Partex S.A. informuje, że zgodnie z zapowiedzią zawartą w dokumencie informacyjnym Spółki część środków pozyskanych z emisji akcji serii B przeznaczona została na powiększenie kapitału obrotowego Spółki. Pozwoliło to na uzyskanie od dostawców znacznie korzystniejszych warunków handlowych polegających na uzyskaniu dodatkowych rabatów za przedpłaty w średniej wysokości 3 - 5 proc. Dzięki temu począwszy od miesiąca sierpnia 2010 roku znacznemu zwiększeniu uległa marża netto uzyskiwana przez Spółkę, co znajdzie odzwierciedlenie w wynikach osiągniętych przez Spółkę za III kwartał roku 2010.

Reklama

Powyższa informacja jest istotna z uwagi na realizację przez Spółkę jednego z celów emisji akcji serii B wskazanych w dokumencie informacyjnym.

Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:

* Artur Woźniak - Członek Zarządu

Dowiedz się więcej na temat: PARTEX | Akcji

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »