Reklama

C2A (C2A): Wprowadzenie akcji Emitenta do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect. - raport 8

Zarząd Spółki Call2Action S.A. informuje, że w dniu 8 kwietnia 2011 roku na podstawie uchwały Nr 452/2011 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. wprowadzone do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect zostały następujące akcje spółki Call2Action S.A.


1) 1.850.000 akcji zwykłych na okaziciela serii F,

2) 9.375.000 akcji zwykłych na okaziciela serii G,

3) 22.625.000 akcji zwykłych na okaziciela serii H.

o wartości nominalnej 0,05 zł (pięć groszy) każda.Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Systemu Obrotu - Informacje Bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu.

Reklama

Osoby reprezentujące spółkę:
Szymon Pikula - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »