Reklama

MEDGALIC (MGC): Wprowadzenie akcji MED-GALICJA S.A. do obrotu na rynku NewConnect - raport 2

Zarząd Spółki MED-GALICJA S.A. z siedzibą w Gilowicach (dalej: „Spółka”) informuje, iż w dniu 26 stycznia 2016 r., na podstawie Uchwały nr 60/2016 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect wprowadzono wszystkie istniejące akcje Spółki, tj. 13.715.849 akcji zwykłych na okaziciela serii A oraz 1.093.071 akcji zwykłych na okaziciela serii B, o wartości nominalnej 0,10 zł każda.


Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Reklama


Osoby reprezentujące Spółkę: Aleksander Górny – Prezes Zarządu

Osoby reprezentujące spółkę:
Aleksander Górny - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »