Reklama

LKDESIGN (LKS): Wprowadzenie akcji zwykłych na okaziciela serii B - raport 2

Zarząd LK Designer Shops SA informuje o podjęciu w dniu 22 maja br. przez Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Uchwały Nr 498/2015 w sprawie wprowadzenia do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect 160.429 akcji zwykłych na okaziciela serii B oraz 160.429 praw do akcji zwykłych na okaziciela serii B spółki LK DESIGNER SHOPS S.A. o wartości nominalnej 0,10 zł każda.

PODSTAWA PRAWNA: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu

Osoby reprezentujące spółkę:
Andrzej Kalita - Prezes
Justyna Olczyk - koordynator ds.administracji i gosp.magazynowej

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »