Reklama

AFHOL (AFH): Wprowadzenie do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect akcji zwykłych na okaziciela serii E, F, G i H Spółki Aforti Holding S.A. - raport 73

Zarząd Spółki Aforti Holding S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej "Spółka") niniejszym informuje, iż na podstawie Uchwały Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. nr 875/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect zostały wprowadzone następujące akcje zwykłe na okaziciela Spółki, o wartości nominalnej 1 zł (jeden złoty) każda:

1) 2.394.630 (dwa miliony trzysta dziewięćdziesiąt cztery tysiące sześćset trzydzieści) akcji serii E,

2) 271.000 (dwieście siedemdziesiąt jeden tysięcy) akcji serii F,

Reklama

3) 3.026.835 (trzy miliony dwadzieścia sześć tysięcy osiemset trzydzieści pięć) akcji serii G,

4) 1.760.000 (jeden milion siedemset sześćdziesiąt tysięcy) akcji serii H.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Klaudiusz Sytek - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »