Reklama

OXYGEN (OXY): Wprowadzenie do obrotu na NewConnect akcji serii A i B - raport 5

Zarząd Spółki informuje, że Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. postanowił uchwałą nr 603/2011 z dnia 11.05.2011 r. wprowadzić do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect:

1) 2.500.00 (dwa miliony pięćset tysięcy) akcji zwykłych na okaziciela serii A spółki SMOKE SHOP S.A. o wartości nominalnej 0,10 zł (dziesięć groszy) każda;

2) 462.500 (czterysta sześćdziesiąt dwa tysiące pięćset) akcji zwykłych na okaziciela serii B spółki SMOKE SHOP S.A. o wartości nominalnej 0,10 zł (dziesięć groszy) każda;

Reklama

Osoby reprezentujące spółkę:
Maciej Król - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »