Reklama

MEGASONIC (MGA): Wprowadzenie do obrotu na NewConnect akcji zwykłych na okaziciela serii B i C - raport 2

Zarząd Spółki MEGA SONIC S.A. informuje, że Zarząd GPW w Warszawie S.A. Uchwałą nr 82/2014 z dnia 23 stycznia 2014 r. postanowił wprowadzić do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect następujące akcje zwykłe na okaziciela spółki MEGA SONIC S.A., o wartości nominalnej 0,10 zł (dziesięć groszy) każda:

1) 448.000 (czterysta czterdzieści osiem tysięcy) akcji serii B,

2) 44.062 (czterdzieści cztery tysiące sześćdziesiąt dwie) akcje serii C.

Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznik Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect

ReklamaOsoby reprezentujące spółkę:
Andrzej Gluza - Prezes Zarządu
Marcin Długołęcki - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »