Reklama

BROADGATE (BDG): Wprowadzenie do obrotu na rynku NewConnect akcji serii C oraz akcji serii D - raport 43

Zarząd Broad Gate S.A. z siedzibą w Warszawie informuje, iż na podstawie Uchwały Nr 1579/2011Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. podjętej w dniu 29 grudnia 2011 r. wprowadzone zostały do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect, organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. następujące akcje zwykłe na okaziciela Emitenta :


1) 580.000 (pięćset osiemdziesiąt tysięcy) akcji serii C,


2) 508.605 (pięćset osiem tysięcy sześćset pięć) akcji serii D.

Reklama


Podstawa prawna: § 3 ust. 1. Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect",


Osoby reprezentujące spółkę:
Piotr Jeleniewski - Prezes Zarządu
Alec Fesenko - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »