Reklama

SERENITY (SRT): Wprowadzenie instrumentów finansowych Spółki do ASO. - raport 20

Zarząd Serenity Spółka Akcyjna informuje, że w dniu 1 czerwca 2011 roku Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. podjął uchwałę o nr 700/2011 , na mocy której do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect zostało wprowadzonych 10.000.000 akcji zwykłych na okaziciela serii J o wartości nominalnej 0,01 PLN każda wyemitowanych przez Spółkę.

Podstawa prawna:

§ 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu.

Osoby reprezentujące spółkę:
Marek Bylina - Dyrektor Zarządzający

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »