Reklama

ARAMUS (ARA): Wybór Audytora do zbadania jednostkowego sprawozdania finansowego ARAMUS SA za 2014 rok oraz skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy ARAMUS za 2014 rok - raport 32

Zarząd ARAMUS S.A. (Spółka) informuje, że Rada Nadzorcza Spółki na mocy Uchwały nr 3 z dnia 16 grudnia 2014 roku, wybrała BDI Audyt Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Ślicznej 30 lok 47, podmiot wpisany pod nr 3036 na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych prowadzoną przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów, jako audytora odpowiedzialnego za zbadanie jednostkowego sprawozdania finansowego ARAMUS SA za 2014 rok oraz skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy ARAMUS za 2014 rok.

Podstawa prawna:

§ 3 ust. 1. Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

ReklamaOsoby reprezentujące spółkę:
Piotr Sumara - Prezes Zarządu
Magdalena Sumara - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »