Reklama

EKANCELAR (EKA): Wybór biegłego rewidenta do badania sprawozdania finansowego za 2012 rok - raport 86

Zarząd Spółki e-kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Spółka Akcyjna ("Spółka") informuje, że w dniu 15 października 2012 podmiot uprawniony, tj. Rada Nadzorcza Spółki, działając na podstawie §25 ust 4 Statutu Spółki, podjął uchwałę nr 10/2012 w sprawie wyboru biegłego rewidenta w celu przeprowadzenia badania sprawozdania finansowego za okres od 1 stycznia 2012 do 31 grudnia 2012 roku. Wybranym biegłym rewidentem jest spółka Biegły.pl Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Spiżowej 21A/8A wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów pod poz. 3771.

Reklama


Spółka korzystała już wcześniej z usług spółki Biegły.pl Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. w zakresie:

- badania sprawozdań finansowych za lata 2010, 2011

- sporządzenia opinii do przekształcenia w roku 2010


Podstawa prawna: § 3 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.Osoby reprezentujące spółkę:
Mariusz Pawłowski - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »