Reklama

PLANETINN (PIG): Wybór biegłego rewidenta do badania sprawozdania finansowego za rok 2012 - raport 18

Zarząd Spółki Planet Soft S.A. z siedzibą we Wrocławiu ("Emitent") niniejszym informuje, iż w dniu 27 kwietnia 2013 r. uchwałą Rady Nadzorczej Emitenta wybrano biegłego rewidenta uprawnionego do zbadania sprawozdania finansowego Spółki za rok 2012.


Podmiotem tym została "Kodeks-Consult" Kancelaria księgowa i audytorska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, która posiada wpis do rejestru podmiotów uprawnionych do badania pod numerem 1060.


Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu: "Informacje Bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu".

ReklamaOsoby reprezentujące spółkę:
Hubert Wochyński - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »