Reklama

SOFTBLUE (SBE): Wybór biegłego rewidenta do przeglądu jednostkowego sprawozdania finansowego - raport 34

Zarząd SoftBlue S.A. (dalej jako: „Spółka”, „Emitent”), informuje, że na podstawie uchwały Rady Nadzorczej Spółka zawarła z biegłym rewidentem umowę na wykonanie badania rocznego jednostkowego sprawozdania finansowego.


Podmiotem wybranym do przeglądu wskazanych powyżej sprawozdań finansowych jest biuro Rewimar Sp. Z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Mickiewicza 83a/2. Firma jest wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych, prowadzoną przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów pod nr 922.

Reklama


SoftBlue S.A. już wcześniej korzystało z usług wybranego podmiotu w zakresie badania sprawozdań finansowych sporządzonych za lata 2012– 2015.

Podstawa prawna:

§ 3 ust. 1, pkt 11 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:
Michał Kierul - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »