Reklama

HOLLYWOOD (HLD): Wybór podmiotu do zbadania jednostkowego i skonsolidowanego sprawozdania finansowego Spółki za rok 2015 - raport 27

Zarząd spółki Hollywood S.A. („Spółka"), niniejszym podaje do publicznej wiadomości informację, iż w dniu 30 maja 2016 r., Rada Nadzorcza Spółki działając na podstawie §31 ust. 1 pkt 4 Statutu Spółki podjęła uchwałę nr 1/2016 w sprawie wyboru biegłego rewidenta dla zbadania sprawozdania jednostkowego i skonsolidowanego Spółki za rok 2015. Wybranym biegłym rewidentem jest firma Baker Tilly Assurance Poland Sp. z o. o., wpisaną na prowadzoną przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 3790. Wybór został dokonany zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami zawodowymi.

Reklama


Podstawa Prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO.
Osoby reprezentujące spółkę:
Adam Andrzej Konieczkowski - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »