Reklama

(MERITUM BANK): Wybór podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych Banku - raport 11

Meritum Bank ICB S.A. informuje, że w dniu 19 czerwca 2013 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Meritum Banku ICB S.A. podjęło uchwałę w sprawie wyboru spółki Ernst&Young Audit Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa, wpisaną na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 130, jako podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych Banku za lata 2013-2014 i upoważniło Zarząd do zawarcia z tą Spółką umowy regulującej zasady wykonania badania sprawozdań za powyższe okresy.

Reklama

Meritum Bank ICB S.A. korzystał z usług Ernst & Young Audit Sp. z o.o. w zakresie badania sprawozdań finansowych.. Okres wykonywania czynności rewizji finansowej w Spółce przez żadnego z kluczowych biegłych rewidentów nie był dłuższy niż 5 lat.Osoby reprezentujące spółkę:
Piotr Urbańczyk - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »