Reklama

AKCEPTFIN (AFC): Wybór podmiotu uprawnionego do przeprowadzenia badania sprawozdania finansowego za rok 2014 - raport 81

Zarząd Spółki AKCEPT Finance S.A. ("Spółka") informuje, iż w dniu wczorajczym, tj. 22.12.2014 roku Rada Nadzorcza Spółki działając na podstawie § 17 ust. 2 pkt. 7) Statutu Spółki podjęła uchwałę nr 9/2014 w sprawie wyboru biegłego rewidenta do przeprowadzenia badania sprawozdania finansowego Spółki za 2014 rok.


Podmiotem, który został wybrany do przeprowadzenia badania sprawozdania finansowego Spółki za 2014 rok jest spółka po firmą: 4AUDYT Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu wpisana na listę podmiotów uprawionych do badania sprawozdań finansowych prowadzoną przez Krajową Listę Biegłych Rewidentów pod numerem ewidencyjnym 3363.

Reklama


4AUDYT Sp. z o.o. wykonała badanie sprawozdań finansowych Spółki za 2011, 2012 i 2013 rok.


Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Osoby reprezentujące spółkę:
Paweł Barański - Prezes Zarządu
Monika Tymińska - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »