Reklama

11BIT (11B): Wydanie gry Anomaly Warzone Earth HD na platformę Android - raport 40

Zarząd 11 bit studios S.A. (dalej: "Spółka") informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 30 listopada 2011 r. rozpoczęła się sprzedaż nowego produktu Spółki - Anomaly Warzone Earth HD na tablety z systemem Android w sklepie cyfrowym Amazon Appstore. Gra dostępna jest w cenie 3,99 dolarów na terenie USA.


Wydanie gry na kolejną platformę mobilną jest elementem realizacji strategii Spółki przedstawionej w Dokumencie Informacyjnym i ma wpływ na wyniki finansowe.

Reklama


W dalszej kolejności, w ciągu najbliższych dni planowane jest ukazanie się gry w Amazon Appstore (na terenie USA) na flagowy tablet tej firmy - Kindle Fire. Tuż po tym do sprzedaży na całym świecie poprzez sklep cyfrowy Android Market planowane jest wprowadzenie wersji na telefony i tablety z systemem Android od wersji 2.2 w górę. Spółka poinformuje o tych zdarzeniach raportem bieżącym.Podstawa prawna: § 3 pkt 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ,,Informacje bieżące i okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Grzegorz Miechowski - Prezes Zarządu
Bartosz Brzostek - Członek Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »