Reklama

EKOBOX (EBX): Wykaz Akcjonariuszy powyżej 5% na ZWZA w dniu 22.06.2020 r - raport 16/2020

Zarząd Spółki EKOBOX S.A. z siedzibą w Wiśniówce, przekazuje do publicznej wiadomości wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% ogólnej liczby głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki, które odbyło się w dniu 22.06.2020 r.

Kamil Suchański: Liczba głosów z posiadanych akcji na ZWZA - 40 000 000. Udział w ogólnej liczbie głosów – 74,70%. Udział w liczbie głosów na WZA – 74,70 %.


Jerzy Suchański: Liczba głosów z posiadanych akcji na WZA – 10 000 000. Udział w ogólnej liczbie głosów - 18,67 % .Udział w liczbie głosów na WZA – 18,67 %.

ReklamaOsoby reprezentujące spółkę:
Łukasz Milner - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »