Reklama

IALBGR (IAG): Wykluczenie akcji spółki z obrotu na rynku NewConnect - raport 13

Grupa ADV S.A. informuje, że zgodnie z uchwałą Nr 454/2011 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 11 kwietnia 2011 r., akcje zwykłe na okaziciela serii A i B spółki Grupa ADV S.A. zostały wykluczone z dniem 13 kwietnia 2011 r. z alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect. Ponadto wszystkie zlecenia maklerskie na akcje spółki Grupa ADV S.A. przekazane do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect, które nie zostaną zrealizowane do dnia 12 marca 2011 r. (włącznie) zostaną unieważnione.


Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu

Reklama
Osoby reprezentujące spółkę:
Monika Skuza - PR & Marketing Manager

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »