Reklama

ONICO (ONC): Wykup obligacji serii L - raport 24

Wykup obligacji serii L


Zarząd Onico S.A. informuje, iż 30 września 2016 roku Spółka dokonała wykupu wraz z należnymi odsetkami 4.460 sztuk obligacji na okaziciela serii L o łącznej wartości 4.460.000 zł, wyemitowanych przez Onico S.A. w dniu 7 października 2015 roku.


Seria L była obligacjami niezabezpieczonymi, nominowanymi w złotych polskich, których oprocentowanie było zmienne w skali roku.


Podstawa prawna:

§4 ust. 2 pkt 11 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.

Reklama


Osoby reprezentujące Spółkę:

Tomasz Turczyn - Prezes Zarządu

Marek Stanio - Wiceprezes Zarządu

Osoby reprezentujące spółkę:
Tomasz Turczyn - Prezes Zarządu
Marek Stanio - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »