Reklama

AKCEPTFIN (AFC): Wyrażenie zgody przez Zarząd AKCEPT Finance S.A. na ustanowienie zastawu rejestrowego na akcjach Spółki - raport 42

Zarząd AKCEPT Finance S.A. informuje, iż w dniu 31.05.2011 roku podjął uchwałę nr 1/Z/2011, na mocy której wyraził zgodę na obciążenie akcji AKCEPT Finance S.A. należących do Biura Informacyjno - Prawnego AKCEPT S.A., w tym:


a/ akcji imiennych, uprzywilejowanych serii A w ilości 474.990 o numerach 1 do 474.990

b/ akcji imiennych, uprzywilejowanych serii B w ilości 1.425.000 o numerach 500.001 do 1.925.000


poprzez ustanowienie na w/w akcjach zastawu rejestrowego na rzecz Śląskiego Banku Spółdzielczego SILESIA w Katowicach tytułem zabezpieczenia kredytu rewolwingowego udzielonego Biuru Informacyjno - Prawnemu AKCEPT S.A. z siedzibą w Mysłowicach przez Śląski Bank Spółdzielczy SILESIA w Katowicach.

ReklamaPodstawa Prawna:

§ 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Osoby reprezentujące spółkę:
Paweł Barański - Prezes Zarządu
Krzysztof Kozok - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »