Reklama

CAMBRIDGE (CAM): Wznowienie obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia - raport 17

W nawiązaniu do raportu bieżącego EBI nr 13/2019 w sprawie ogłoszenia przerwy w obradach Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Cambridge Chocolate Technologies S.A. ("Spółka"), Zarząd Spółki informuje, że po wznowieniu w dniu 23 lipca 2019 r. obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia do rozpatrzenia pozostały punkty 6-18 przyjętego porządku obrad.

W załączeniu do niniejszego raportu bieżącego Spółka przekazuje treść uchwał podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki po wznowieniu obrad w ramach ww. punktów porządku obrad, a także informacje o uchwałach objętych porządkiem obrad, a nie podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki. Ponadto Spółka informuje, iż po wznowieniu obrad Zwyczajne Walne Zgromadzenie, nie miało miejsce odstąpienie od rozpatrzenia któregokolwiek z punktów przyjętego porządku obrad rozpatrywanych po wznowieniu obrad, natomiast do protokołu zostały zgłoszone sprzeciwy do uchwał nr 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 oraz 16.

Reklama

Podstawa prawna: § 4 ust. 2 pkt 7 – 9 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:
Anna Aranowska-Bablok - Prezes Zarządu
Marek Orłowski - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »