Reklama

METAVERSUM (MET): Zaciągnięcie pożyczki od głównych akcjonariuszy. - raport 19

Zarząd spółki Venture Capital Poland S.A. informuje o zaciągnięciu pożyczki od głównych akcjonariuszy spółki w łącznej kwocie 114.100 zł z terminem spłaty 31 stycznia 2014 roku. Zaciągnięcie pożyczki jest związane z realizacją długookresowej strategii spółki. W umowie pożyczki została zawarta opcja konwersji jej na akcje nowej emisji. W opinii Zarządu jest to korzystny zapis potwierdzający zaangażowanie i dalszą chęć inwestowania w Spółkę przez jej założycieli.

Jednocześnie w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 5/2013 z dnia 31 stycznia 2013 r. Zarząd Emitenta informuje, iż termin spłaty poprzednich pożyczek został aneksowany na 31 stycznia 2014 r. Do taj pory główni akcjonariusze udzielili spółce pożyczek w łącznej kwocie 621.100 zł.

Reklama


Podstawa prawna: §3 ust. 1 załącznik Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu."

Osoby reprezentujące spółkę:
Mariusz Ambroziak - Prezes Zarządu
Andrzej Czapski - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »