Reklama

POLFA (PLF): Żądanie akcjonariusza dotyczące zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki - raport 76

Zarząd Polfa S.A. ("Emitent", "Spółka") niniejszym informuje, że w dniu 13 września 2013 roku do Spółki wpłynęło żądanie zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki Polfa S.A. Żądanie zostało zgłoszone przez Black Diamond Fund S.A., akcjonariusza posiadającego 314.000 akcji zwykłych na okaziciela, które stanowią 10% kapitału zakładowego Emitenta.


Treść żądania stanowi załącznik do niniejszego raportu.


Spółka dołoży wszelkich starań, żeby dochować terminu zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia, który wynika z art. 400 § 3 Kodeksu spółek handlowych oraz umieszczenia w porządku obrad spraw wskazanych przez Akcjonariusza.

ReklamaPodstawa prawna:

§ 3 pkt 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu na rynku NewConnect "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"Osoby reprezentujące spółkę:
Rafał Bednarczyk - Prezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »