Reklama

EGB (EGB): Żądanie zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy EGB Investments S.A. - raport 5

Zarząd EGB Investments S.A. informuje, że 22 stycznia 2016 roku, na podstawie art. 400§1 oraz art. 334§2 KSH w związku z §7 ust.3 Statutu Spółki otrzymał od akcjonariusza reprezentującego co najmniej jedną dwudziestą kapitału zakładowego skierowane na piśmie żądanie zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy w terminie nie późniejszym niż do 19 lutego 2016 roku i umieszczenia w porządku obrad następujących spraw:

1. Podjęcie uchwały w sprawie w sprawie dokonania zmian Statutu Spółki oraz przyjęcia tekstu jednolitego Statutu Spółki.

Reklama

2. Podjęcie uchwały w sprawie dematerializacji akcji Spółki serii A i B oraz ubiegania się o wprowadzenie akcji do obrotu na Alternatywnym Systemie Obrotu prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

3. Podjęcie uchwał w sprawie dokonania zmian Regulaminu Rady Nadzorczej Spółki.


Do żądania dołączono także projekty stosownych uchwał.


PODSTAWA PRAWNA: §3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu"Osoby reprezentujące spółkę:
Tomasz Kuciel - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »