Reklama

EGB (EGB): Żądanie zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy EGB Investments S.A. - raport 78

Zarząd EGB Investments S.A. informuje, że 17 listopada 2015 roku, na podstawie art. 400 ust. 1 KSH otrzymał od akcjonariusza reprezentującego co najmniej jedną dwudziestą kapitału zakładowego skierowane na piśmie żądanie zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy w terminie nie późniejszym niż do 15 grudnia 2015 roku i umieszczenia w porządku obrad następujących spraw:

1) Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian Statutu Spółki oraz przyjęcia tekstu jednolitego Statutu.

2) Podjęcie uchwał w sprawie dokonania zmian w składzie Rady Nadzorczej obecnej kadencji oraz zmiany zasad wynagradzania Członków Rady Nadzorczej.

Reklama


Do żądania dołączono także projekty stosownych uchwał.


PODSTAWA PRAWNA: §3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu"Osoby reprezentujące spółkę:
Krzysztof Matela - Prezes Zarządu
Tomasz Kuciel - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »