Reklama

FOTOVOLT (FVE): Zakończenie współpracy z Autoryzowanym Doradcą - raport 19

Zarząd Spółki Investment Fund Managers S.A. ("Emitent", "Spółka") informuje, że w dniu 31 lipca 2016 roku nastąpiło zakończenie współpracy z firmą Acadia sp. z o.o. sp. k. – Autoryzowanym Doradcą Emitenta w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect.


Emitent jednocześnie informuje, że dniem pierwszego notowania akcji Emitenta na rynku NewConnect był 11 lipca 2013 roku, w związku z czym obowiązek korzystania przez Emitenta z usług Autoryzowanego Doradcy przez okres co najmniej trzech lat od dnia pierwszego notowania instrumentów finansowych Emitenta w ASO, wynikający z § 18 ust. 3 Regulaminu ASO, został przez Spółkę wypełniony.

ReklamaPodstawa prawna:

§ 3 ust. 1 pkt 9) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"Osoby reprezentujące spółkę:
Izabela Piecuch-Jawień - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »