Reklama

BUDOSTAL5 (BL5): zatwierdzenie prospektu emisyjnego - raport 28

Zarząd Spółki Budostal-5 S.A. informuje, iż w dniu 25.08.2011 r. został zatwierdzony przez Komisję Nadzoru Finansowego prospekt emisyjny "Budostal-5" S.A. dotyczący oferty publicznej akcji serii C, D i E oraz zamiaru ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym 2.624.050 akcji na okaziciela serii A, 521.400 akcji serii B, 4.400.000 akcji na okaziciela serii C, 1.551.000 akcji na okaziciela serii D oraz akcji serii E i praw do akcji serii E.

Oferującym jest Noble Securities Dom MaklerskiPodstawa prawna

Reklama

§ 3 ust. 1 Załącznika nr 3 Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.
Osoby reprezentujące spółkę:
Marek Leśniak - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »