Reklama

INVISTA (INV): Zatwierdzenie prospektu emisyjnego INVISTA SA przez Komisję Nadzoru Finansowego - raport 8

Zarząd spółki INVISTA S.A. z siedzibą w Warszawie informuje o wydaniu przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 26 marca 2013 roku decyzji o zatwierdzeniu prospektu emisyjnego Spółki, sporządzonego w związku z zamiarem dopuszczenia i wprowadzenia do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. akcji zwykłych na okaziciela serii A, B, C, D, E, E1, F, G, H, I.


INVISTA S.A. planuje udostępnienie prospektu emisyjnego do publicznej wiadomości od dnia 4 kwietnia 2013 r. w formie elektronicznej w sieci Internet na stronie:

Reklama


Emitenta www.invista.com.pl

Doradcy Kapitałowego www.ipo.com.pl

Firmy Inwestycyjnej www.invistadm.pl


Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect" do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu.Osoby reprezentujące spółkę:
Cezary Nowosad - Prezes Zarządu
Jan Bazyl - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »