Reklama

ROBINSON (RBS): Zawarcie Aneksu do umowy kredytowej. - raport 40

Zarząd ROBINSON EUROPE S.A. informuje, iż w dniu 20.09.2013 roku na mocy Aneksu do Umowy o kredyt w rachunku bieżącym zawartym przez Spółkę z Bankiem Polskiej Spółdzielczości S.A., Bank kontynuuje finansowanie Spółki odnawialnym kredytem krótkoterminowym w rachunku bieżącym, udzielonym umową z dnia 23.10.2009 roku wraz z późn. zm., przeznaczonym na bieżące finansowanie działalności gospodarczej w maksymalnej kwocie 1.500.000,00 zł na okres od 20.09.2013 r. do 19.09.2014 r.


O posiadaniu ww kredytu Emitent informował w Dokumencie Informacyjnym z dnia 05 maja 2011 roku.

Reklama


Warunki Umowy o kredyt w rachunku bieżącym nie odbiegają od warunków stosowanych dla tego typu umów. Emitent przekazuje powyższą informację, ponieważ w jego ocenie powyższa umowa posiada status istotnej ze względu na wartość przedmiotu umowy.


Postawa prawna:

§ 3 ust. 2 pkt 2) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ,,Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:
Paweł Busz - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »