Reklama

AKCEPTFIN (AFC): Zawarcie aneksu do znaczącej umowy faktoringowej - raport 29

Zarząd Akcept Finance S.A. informuje, iż w dniu dzisiejszym tj. 26.04.2011roku Spółka zawarła Aneks do Umowy faktoringowej z przedsiębiorstwem z branży budowlanej. Przedmiotem Aneksu jest podwyższenie limitu Faktoranta do kwoty 800 000 PLN. Aneks określa daty obowiązywania w ramach przedmiotowego limitu: 300.000.00 PLN do 31.12.2011 roku oraz 500.000,00 PLN do 30.09.2011 roku. Aneks ma charakter umowy faktoringowej bez regresu. Warunki Umowy (Aneksu) nie odbiegają od stosowanych na rynku usług faktoringowych dla MSP.Podstawa Prawna:

Reklama

§ 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Osoby reprezentujące spółkę:
Paweł Barański - Prezes Zarządu
Krzysztof Kozok - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »