Reklama

AKCEPTFIN (AFC): Zawarcie aneksu do znaczącej umowy faktoringowej - raport 9

Zarząd AKCEPT Finance S.A. ("Spółka") informuje, iż w dniu 10.02.2012 roku Spółka zawarła Aneks do Umowy faktoringowej - faktoring należności pełny z przedsiębiorstwem z branży sportowej.


Aneks do umowy ma charakter Umowy faktoringowej bez regresu. Przedmiotem aneksu jest ustalenie łącznego limitu faktoranta na kwotę 950.000,00 PLN oraz terminu obowiązywania limitu faktoranta do dnia 30.06.2012 roku.


Pozostałe postanowienia Umowy nie uległy zmianie.


Warunki Umowy nie odbiegają od stosowanych na rynku usług faktoringowych dla MSP.

Reklama


Podstawa prawna:

§ 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Osoby reprezentujące spółkę:
Paweł Barański - Prezes Zarządu
Krzysztof Kozok - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »