Reklama

ASTRO (ASR): Zawarcie istotnej umowy - raport 31

Zarząd Astro S.A. informuje, że podpisano aneks do porozumienia dotyczącego umowy sprzedaży udziałów z dnia 12 marca 2009 roku. Zarząd Astro S.A. zaakceptował warunki aneksu do porozumienia zmieniające termin płatności drugiej raty. Termin 24 listopada 2010 roku ulega zmianie na termin 01 grudnia 2010 roku a zapis porozumienia przyjmuje postać:

"druga rata w wysokości 5.200.000 (słownie: pięć milionów dwieście tysięcy) złotych w terminie do dnia 01 grudnia 2010 roku."

Całość kwoty jest należna Spółce Astro S.A. na podstawie umowy cesji z dnia 20.07.2010 (RB 19/2010).

Reklama


Podstawa prawna:

§ 3 ust. 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".


Osoby reprezentujące spółkę:

Karolina Szymańska - Prezes ZarząduZałączniki:
RB 31.pdf rozmiar: rozmiar: 41.9 kB

Osoby reprezentujące spółkę:
RB 31.pdf rozmiar: 41.9 kB

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »