Reklama

MGAMES (MGS): Zawarcie istotnej umowy. - raport 10

Zarząd Macro Games S.A. informuje, że w dniu 31 lipca 2015 roku powziął informację o zawarciu przez Spółkę umowy z podmiotem specjalizującym się w elektronicznej dystrybucji oprogramowania. Na mocy przedmiotowej umowy Strony ustaliły warunki współpracy do 31 grudnia 2015 roku.


Zgodnie z warunkami umowy, kontrahentowi Spółki przysługuje wynagrodzenie w wysokości około 350.000,00 zł netto miesięcznie, co daje w okresie obowiązywania umowy łączną kwotę szacowaną na minimum 2 100.000,00 zł.


Warunki przedmiotowej umowy nie odbiegają istotnie od warunków charakterystycznych i powszechnie stosowanych dla tego typu umów.

Reklama


Przedmiotowa umowa została uznana za znaczącą z uwagi na jej przewidywaną wartość.


Podstawa prawna:

§ 3 ust. 2 pkt 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu.

Osoby reprezentujące spółkę:
Tomasz Kurek - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »