Reklama

FITEN (FTN): Zawarcie istotnych transakcji na Towarowej Giełdzie Energii - raport 56

Zarząd Fiten Spółki Akcyjnej w Katowicach ("Spółka") informuje niniejszym, że w dniu 16 lipca 2012 roku Spółka zawarła na Towarowej Giełdzie Energii SA z siedzibą w Warszawie transakcje zakupu oraz sprzedaży energii elektrycznej o łącznej wartości 1 537 842,85 zł, co spowodowało, że łączna wartość transakcji sprzedaży i zakupu energii elektrycznej, dokonanych przez Spółkę na Towarowej Giełdzie Energii SA w okresie od dnia 25 maja 2012 roku do dnia zawarcia przedmiotowych transakcji, tj. do dnia 16 lipca 2012 roku włącznie, wynosi 15 718 047,17 zł. Oznacza to przekroczenie, przez łączną kwotę transakcji we wskazanym okresie, wartości 5% przychodów Spółki z ostatnich czterech pełnych kwartałów kalendarzowych i tym samym, kontrakty (transakcje) zawarte na Towarowej Giełdzie Energii SA we wskazanym okresie zostały uznane przez Spółkę za istotne.

Reklama

Poprzednia informacja o wartości, uznanych za istotne, transakcji dokonanych na Towarowej Giełdzie Energii SA obejmowała okres od dnia 17 maj 2012 roku do dnia 24 maja 2012 roku włącznie i została przekazana do publicznej wiadomości w drodze Raportu Bieżącego EBI Nr 40/2012 z dnia 25 maja 2012 roku.

W ocenie Zarządu Spółki, dokonanie przedmiotowych transakcji na Towarowej Giełdzie Energii SA w okresie od dnia 25 maja 2012 roku do dnia 16 lipca 2012 roku włącznie, może mieć w przyszłości wpływ na wyniki finansowe osiągane przez Spółkę.


Podstawa prawna: § 3 ust. 1 i ust. 2 pkt 2) Załącznika Nr 3 do Regulaminu ASO - "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"Osoby reprezentujące spółkę:
Roman Pluszczew - Prezes Zarządu
Aldona Piłka - Prokurent

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »