Reklama

INVENTION (INM): Zawarcie listu intencyjnego - raport 24

Zarząd Centrum Doradztwa Ekonomicznego S.A. (dalej: Spółka, Emitent, CDE S.A.) informuje, iż w dniu 07.10.2014 r. został zawarty list intencyjny z podmiotem z USA, który do dnia ziszczenia się zobowiązania, o którym mowa niżej, nie wyraził zgody na publikację danych. Zawarty list intencyjny daje Emitentowi możliwość współpracy w zakresie reprezentacji i promocji polskich przedsiębiorstw na rynku publicznym oraz wśród instytucji finansowych w USA.

Jednocześnie podmiot ten zobowiązuje się do dokapitalizowania CDE S.A. w okresie najbliższych 30 dni o kwotę nie mniejszą niż 500.000 zł i nie wyklucza dalszego dofinansowania Spółki. Sposób dokapitalizowania zostanie określony odrębną umową.

Reklama

Emitent uznał wskazany list intencyjny za istotny z uwagi na podjęcie przez Spółkę działalności w nowym obszarze.


Podstawa prawna:

§3 ust.1 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:
Paweł Jankowski - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »