Reklama

DYWILAN (DYW): Zawarcie przez Spółkę znaczącej umowy. - raport 3

Zarząd Dywilan Spółki Akcyjnej w Łodzi ("Spółka"), informuje niniejszym, że w dniu 24 stycznia 2014 roku została zawarta z niemiecką firmą EUROGREEN GmbH znacząca umowa dotycząca dostaw w roku 2014 tkanej trawy, produkowanej przez Dywilan SA.

EUROGREEN GmbH to firma działająca na rynku niemieckim i austriackim, zajmująca się m.in. utrzymywaniem zieleni na obiektach sportowych, dystrybucją urządzeń i środków służących do utrzymania zieleni (m.in. trawników, pól golfowych), dystrybucją nasion i nawozów.

Zarząd Spółki uznał przedmiotową umowę za znaczącą, ze względu na fakt, że jej wartość stanowi ponad 20% przychodów netto ze sprzedaży za okres ostatnich czterech kwartałów obrotowych, a zawarcie ma istotne znaczenie z punktu widzenia przyszłych przychodów i dalszego rozwoju Spółki.

Reklama


Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu ASO - "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:
Piotr Jakubiak - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »