Reklama

NANOTEL (NAN): Zawarcie umów kredytowych - raport 49

Zarząd Nanotel S.A. („Emitent”) informuje, że w dniu 16.12.2014 r. zawarł z Bankiem BPH S.A. umowę o kredyt obrotowy odnawialny na kwotę 4 800 000 zł z przeznaczeniem na finansowanie bieżącej działalności Emitenta oraz na spłatę kredytu obrotowego udzielonego przez Getin Noble Bank S.A. (raport EBI 44/2013). Ponadto Emitent w tym dniu zawarł z ww. Bankiem umowę o kredyt na rachunku bieżącym na kwotę 2 000 000 zł z przeznaczeniem na finansowanie bieżącej działalności Emitenta. Okres dostępności kredytu w przypadku pierwszej z umów został ustalony do dnia 30.06.2015 r., natomiast w drugiej z umów został ustalony do dnia 15.12.2015 r. Zawarcie opisanych wyżej umów kredytu spowoduje obniżenie kosztów finansowych ponoszonych przez Emitenta.

Reklama


§3 pkt 2 ppkt 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu ObrotuOsoby reprezentujące spółkę:
Daniel Wojnarowicz - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »