Reklama

KORBANK (KOR): Zawarcie umów z podmiotem uprawnionym do przeprowadzania badania jednostkowego oraz... - raport 2/2020

Zarząd spółki KORBANK S.A. z siedzibą we Wrocławiu („Spółka”, „Emitent”) informuje, że w dniu 23 stycznia 2020 roku zawarł umowy z firmą Accord'ab Biegli Rewidenci Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu („Audytor”). Na mocy zawartych umów Audytor przeprowadzi badanie jednostkowego sprawozdania finansowego Spółki za okres od dnia 1 stycznia 2019 roku do dnia 31 grudnia 2019 roku sporządzonego według stanu na dzień 31 grudnia 2019 roku oraz skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Kapitałowej KORBANK S.A. za okres od dnia 1 stycznia 2019 roku do dnia 31 grudnia 2019 roku sporządzonego według stanu na dzień 31 grudnia 2019 roku. Audytor jest wpisany na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych prowadzoną przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów pod nr 262.

Reklama


Podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt 11) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na NewConnect"

Osoby reprezentujące spółkę:
Tymoteusz Biłyk - Prezes Zarządu
Paweł Paluchowski - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »